<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

ЩОДО ОБСТЕЖЕНИХ ПОСІВІВ СОЇ, ЩО БУДЕ ЕКСПОРТУВАТИСЯ ДО КНР
  В рамках «Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту сої з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської  Народної  Республіки», відповідно до заяв про наміри експорту зерна до Китаю та на обстеження посівів сої,  поданих  ТОВ "Кофко Агрі Ресорсіз Україна" ,   ТОВ «СІНОФАРМ УКРАЇНА» ,   ТОВ «ТАС АГРО ЦЕНТР», ТОВ «Баришівська зернова компанія», ТОВ «ГРОВЕР АГРО»  державними фітосанітарними інспекторами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  в Київській області протягом  серпня 2019 року обстежено посіви сої  на   24 полях  сільгосппідприємств в Бориспільському, Яготинському, Володарському, Богуславському районах  – загальною площею  3213,21  га.   
Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування
   21.08.2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято  постанову №808  «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами», яка є чинною з 31 серпня 2019 року.    Згідно з вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон), який введено в дію з 01.05.2019, співвласникам багатоквартирних будинків надано право вибору моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг та, відповідно, вибору виду договору про надання комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу).
В м. Борисполі відбувся другий семінар з питань профілактики АЧС
  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області 16.10.2019 проведено другий семінар з чергового циклу семінарів щодо профілактики африканської чуми свиней (далі – АЧС).   Семінар відбувся в м. Борисполі, в залі засідань Бориспільської районної державної адміністрації. До участі в семінарі були запрошені керівники, спеціалісти свинарських господарств, користувачі мисливських угідь, голови Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях та міськвиконкомах, начальники районних державних лікарень ветеринарної медицини, начальники районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області лівобережної частини Київщини.  
Застереження - знову ботулізм!
Станом на 17 жовтня з початку 2019 року на Київщині зареєстровано вже три випадки захворювання людей ботулізм. На жаль одна людина померла від цієї страшної хвороби. Фактори, що стали причиною виникнення захворювання різні. За результатами проведення санітарних та епідеміологічних розслідувань було встановлено, що в першому випадку ймовірною причиною стало споживання потерпілим  риби в'яленої (філе риби сушеної шматочками), в другому випадку не встановлено зв’язку з споживанням харчових продуктів, а в третьому потерпілий споживав рибні консерви промислового виготовлення, баклажани мариновані домашнього виготовлення та рибу кефаль, що була придбана на ринку в Херсонській області, засолена в домашніх умовах та надіслана споживачу через відділення «Нова пошта» упродовж двох днів. Наразі зразки залишків вказаних харчових продуктів досліджуються на наявність ботулотоксину.