<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>
Як споживачеві сплачувати за житлово-комунальні послуги під час воєнного стану
     До Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області почастішали звернення споживачів з питаннями щодо оплати житлово-комунальних послуг під час воєнного стану.
Моніторинг стану насіннєвих посівів
  За звітний період спеціалістами відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва проведено моніторинг стану насіннєвих посівів у суб’єктів господарювання Обухівського та Білоцерківського районів на площі 212га. 
Дотримання температурних режимів зберігання харчових продуктів – виклик сьогодення!
     Незважаючи на агресію російської федерації, постійні бомбардування критичної інфраструктури, загрозу життю та здоров’ю людей, а також мораторій на здійснення планових та позапланових заходів державного контролю, працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області здійснюють всі необхідні заходи щодо профілактики харчових отруєнь та забезпечують на території Київської області епідеміологічне та епізоотичне благополуччя.
     Сьогодні з упевненістю можна сказати, що кукурудза є однією з найпривабливіших сільськогосподарських культур, оскільки в ринкових умовах сьогодення аграрії зосереджені на продуктивності та рентабельності сільськогосподарських культур у своїх господарствах.  Але є і проблеми у вирощуванні кукурудзи, особливо у системі захисту від шкідників. З року в рік, все більше і більше дошкуляє агровиробникам західний кукурудзяний жук.
Правила зберігання пестицидів та агрохімікатів у складах.
     П і д ча с зберігання, реалізації та використання пестицидів та агрохімікатів необхідно дотримуватись таких пріоритетів, як збереження здоров‘я людини і охорони навколишнього середовища.
Щодо необхідності дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства України про рекламу
     Закон України «Про рекламу» (далі – Закон) - основний нормативно-правовий акт, що регулює рекламну діяльність.