<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Щодо випадку АЧС в Рівненській області
Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області було встановлено діагноз на африканську чуму свиней в підсобному господарстві військової частини 2269 (м. Олександрія Кіровоградської області). В осередку захворювання проводяться заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
До уваги споживачів та операторів ринку що здійснюють обіг харчових продуктів !
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 1грудня 2017 року № 2017.2081стосовно виявлення сальмонели в орегано (УКТЗЕД 0910, виробник Altuntas Baharat San. Tic. A.S), що експортується з Республіки Туреччина в окремі держави – члени ЄС. Також було повідомлено, що вищезазначений продукт може бути ввезений на територію України.
Щодо випадку АЧС серед диких кабанів в Луганській області
Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області було встановлено діагноз на африканську чуму серед диких кабанів в Охтирському мисливському лісництві, обхід № 3, квартал № 88 (Новоайдарський район, Луганська область).
"СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ"
З давніх-давен людей приваблює вогонь. Багато народів надають особливе, священне значення вогнищам і феєрверкам. Салюти стали невід’ємною частиною виконання багатьох ритуалів і традицій. Новий рік,  день народження, весілля і взагалі, будь-яке свято стає особливим, незабутнім, коли в небі розквітають різнокольорові магічні вогні. Всі затамовують подих та зачаровано дивляться в небо, де відбувається захопливе дійство. Феєрверк  - безумовно, одна з форм розваги. Вогники, що красиво формуються в небі, різні кольори і форми створюють унікальну атмосферу та залишаються довго в пам'яті глядачів. Вони використовуються у всьому світі, щоб відзначити великі і не дуже, але важливі події. Як відомо, що у кожному святі, повинна бути своя родзинка. Сьогодні існує безліч способів за допомогою яких, можна зробити свято унікальним та незабутнім. Піротехнічне шоу, салюти були відомими і досить розповсюдженими у стародавньому Китаї, власне тут його і місце народження. На сьогоднішній день організувати таке видовище можна у будь-якому куточку  світу. Існує цілий ряд важливих елементів, які слід враховувати при купівлі феєрверків Найбільш важливими з них є ті, які безпосередньо впливають на нашу безпеку. Етикетки повинні містити інформацію про те, як використовувати продукт, беручи до уваги охорону навколишнього середовища, збереження безпечної відстані. Крім того, належним чином маркований піротехнічний виріб повинен містити: а) найменування; б) адресу виробника, постачальника;        в) тип піротехнічного виробу;        г) вікові обмеження; д) клас піротехнічного виробу;       е) інструкцію щодо використання та зберігання;       є) місяць та рік виготовлення;       ж) строк зберігання;       з) радіус небезпечної зони дії піротехнічного виробу;       и) вага піротехнічної суміші та/або вибухової речовини;       і) національний знак відповідності та ідентифікаційний номер призначеного органу, що провів процедуру оцінки відповідності піротехнічного виробу.