<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Щодо випадків АЧС в Полтавській, Тернопільській, Запорізькій та Волинській областях
      Відповідно до оперативних інформаціїй Головних управлінь Держпродспоживслужби у Полтавській та Тернопількій областях було встановлено діагноз на африканську чуму свиней у СТФ ПАП «Диканське»       (с. Великі Будища, Диканський район, Полтавська область), в особистих підсобних господарствах с. Антонівка (Шумський район, Тернопільська область), с. Приморське (Василівський район, Запорізька область) також серед диких кабанів урочища «Вільшанка» та «Заказник» на території РО «УТМР» Замлинського лісництва (Любомльський район, Волинська область). В осередку захворювання проводяться заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС. Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ
      З метою попередження виникнення отруєння водою з бюветів, колодязів та каптажів джерел, особливо при ускладнених погодних умов та зливів та недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації внаслідок надзвичайних ситуацій, викликаних повенями, Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про можливе виникнення випадків воднонітратної метгемоглобінемії.
До уваги розповсюджувачів реклами!
      До Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від органів місцевого самоврядування надходять матеріали з ознаками порушення вимог частини першої статті 16 Закону України «Про рекламу», а саме: розповсюджувачі реклами здійснюють її розповсюдження без наявності відповідного на те дозволу органу місцевого самоврядування. Зважаючи на актуальність питання, інформуємо, що при бажанні розповсюджувати зовнішню рекламу, необхідно звернутися до виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – до обласних державних адміністрацій для отримання дозволу на розповсюдження зовнішньої реклами.
Нашим дітям лише якісні іграшки
      Розмаїття іграшок для дітей надзвичайно велике і новинки з’являються буквально щогодини. Нові моделі, які постійно надходять до магазинів,  спроможні задовольнити будь-які забаганки малечі, але разом з тим, не треба забувати і про безпеку. Іграшки повинні бути не тільки радістю для дітлахів, а й гарантією їхнього здорового розвитку. Саме тому, при виборі іграшок, батьки мусять проявити надзвичайну відповідальність. Більшість дитячих травм, пов’язаних з ними, – це невеликі порізи, синці та забої. Проте іграшки можуть привести і до більш серйозних травм, навіть до таких, що не сумісні з життям. Це відбувається, коли дітям дають іграшки, що не відповідають їхньому віку, коли іграшки використовуються не за призначенням або, того гірше, якщо вони виготовленні з матеріалів, які не відповідають вимогам безпечності відповідної продукції.