<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ЩОДО ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН, ЯК ЧАСТИНА ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОСТЕЖУВАНОСТІ ЗА ОБІГОМ ТВАРИН ТА ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННОГО ПОХОДЖЕННЯ
У зв’язку із складною епізоотичною ситуацією щодо африканської чуми свиней, загрозою занесення заразного вузликового дерматиту та з метою забезпечення належного державного контролю за переміщенням тварин, на виконання Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області 15.08.2018 відбувся семінар-навчання на тему: «Стан проведення ідентифікації та реєстрації тварин. Заходи щодо забезпечення простежуваності за обігом тварин та продукції тваринного походження».У семінарі взяли участь начальники (в.о. начальників) районних, Іванківського міжрайонного, Білоцерківського міського управлінь, начальники (в.о. начальників) районних (міської) державних лікарень ветеринарної медицини; спеціалісти відповідальні за ідентифікацію та реєстрацію тварин.  
Перші друзі дитини
Іграшки - це особливий вид виробів, спроектований або явно призначений для використання дітьми до 14 років. Відтворюючи реальні і уявні предмети, образи, іграшка служить цілям розумового, морального, естетичного та фізичного виховання. Іграшка допомагає дитині пізнавати навколишній світ, привчає її до цілеспрямованої, осмисленої діяльності, сприяє розвитку мислення, пам'яті, мови, емоцій. Саме тому іграшки називають першими друзями дитини. Як і будь-який товар іграшки повинні бути безпечними.  
Вітання до Дня працівників ветеринарної медицини України!
Ось уже шістнадцятий рік поспіль відзначається це свято в нашій країні. Святкування його стало традицією не тільки для самих ветеринарних фахівців і їхніх сімей, а й для всього нашого народу. У сучасних економічних умовах Ваша відповідальна робота охоронців здоров'я тварин і безпеки продуктів харчування людей набуває нового сенсу і призначення. Серед вас є чимало спеціалістів, для яких робота - це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна клопітка праця над підвищенням фахової майстерності. Тож в цей святковий день зичимо вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, миру і злагоди в сім'ях, виробничих і творчих успіхів у самовідданій, натхненній праці на благо рідної України!Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!  
В Яготинському районі обстежено посіви кукурудзи та сої, що буде експортуватись до Китаю
В рамках «Протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту кукурудзи, сої з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки», відповідно до заяви про намір експорту зерна до Китаю та на обстеження посівів кукурудзи, сої  поданої СТОВ " Придніпровський Край", державними фітосанітарними інспекторами управління фітосанітарної безпеки  Головного управління Держпродспоживслужби  в Київській області  31.07.2018 р. - 06.08.2018 р. обстежено 22 поля посівів кукурудзи – загальною площею 2617,23 га та 3 поля посівів сої загальною площею – 668,11 га в  Яготинському районі.    Відібрані зразки (25 шт.) направлено на експертизу до ДУ «Центральна фітосанітарна лабораторія».