<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

До уваги сільгосптоваровиробників та зернотрейдерів, що планують експортувати харчову кукурудзу до Республіки Корея у 2019 році
     Республіка Корея запроваджує з 1 січня 2019 року систему оцінки допустимого вмісту залишків пестицидів у сільськогосподарській продукції, яка реалізується на південнокорейському ринку. З метою уникнення закриття ринку експорту харчової кукурудзи, просимо звернути увагу на перелік діючих речовин пестицидів, які наразі не зареєстровані в Республіці Корея, але можуть міститися в продовольчій кукурудзі, яка експортується з України.
Щодо випадків АЧС в Полтавській, Тернопільській, Запорізькій та Волинській областях
      Відповідно до оперативних інформаціїй Головних управлінь Держпродспоживслужби у Полтавській та Тернопількій областях було встановлено діагноз на африканську чуму свиней у СТФ ПАП «Диканське»       (с. Великі Будища, Диканський район, Полтавська область), в особистих підсобних господарствах с. Антонівка (Шумський район, Тернопільська область), с. Приморське (Василівський район, Запорізька область) також серед диких кабанів урочища «Вільшанка» та «Заказник» на території РО «УТМР» Замлинського лісництва (Любомльський район, Волинська область). В осередку захворювання проводяться заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС. Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ
      З метою попередження виникнення отруєння водою з бюветів, колодязів та каптажів джерел, особливо при ускладнених погодних умов та зливів та недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації внаслідок надзвичайних ситуацій, викликаних повенями, Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про можливе виникнення випадків воднонітратної метгемоглобінемії.
До уваги розповсюджувачів реклами!
      До Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від органів місцевого самоврядування надходять матеріали з ознаками порушення вимог частини першої статті 16 Закону України «Про рекламу», а саме: розповсюджувачі реклами здійснюють її розповсюдження без наявності відповідного на те дозволу органу місцевого самоврядування. Зважаючи на актуальність питання, інформуємо, що при бажанні розповсюджувати зовнішню рекламу, необхідно звернутися до виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – до обласних державних адміністрацій для отримання дозволу на розповсюдження зовнішньої реклами.