<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

З Днем Незалежності України
Щиро вітаємо Вас із нагоди річниці Незалежності України!   Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.   З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.   Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави
23 серпня – День Державного Прапора України
   З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу 23 серпня ми вшановуємо символ держави, сильної й незалежної країни – синьо-жовтий стяг. У час історичних звершень він надихав на боротьбу, був символом національної єдності, відображав честь та гідність, споконвічний високий дух у боротьбі за незалежність. Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного із нас гордість та спонукає на нові звершення в ім’я Вітчизни!
Куріння тютюнових виробів небезпечне
   Куріння будь-яких тютюнових виробів, незалежно від дози, так чи інакше шкодить організму. Коли ви курите, ваш організм поглинає не тільки нікотин. Тютюновий дим містить понад 7 000 хімічних елементів, з яких щонайменше 250 є токсичними, а близько 70 викликають онкологічні захворювання. Питання зменшення поширення куріння в Україні являється на сьогоднішній день одним із найбільш гострих та актуальних.  
В БІЛІЙ ЦЕРКВІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ РОБОЧОЇ ГРУПИ
15.08.2019 року на території Білоцерківської міської лікарні ветеринарної медицини відбувся круглий стіл. Ініціатором виступало Білоцерківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області на чолі з його начальником – Вовкотрубом. В. Г.