<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Новини

СКАСУВАННЯ КАРАНТИННОГО РЕЖИМУ ПО ЗОЛОТИСТІЙ КАРТОПЛЯНІЙ НЕМАТОДІ
    Behrens вперше виявлена на території Київської області 1973 року. Станом на початок 2020 року вогнища картопляної нематоди було зафіксовано в 5-ти районах, 18-ти населених пунктах, на 395 присадибних ділянках та в одному господарстві , де накладено карантинний режим на  загальній площі 68,389 га. 
ЗАПРОВАДЖЕННЯ КАРАНТИННОГО РЕЖИМУ ПО ЗАХІДНОМУ КУКУРУДЗЯНОМУ ЖУКУ
   З початком вегетаційного періоду спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, відповідно до затвердженого плану робіт, проведено моніторинг території Київської області - візуально та за допомогою феромонних пасток - з метою виявлення карантинних організмів.  
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА У ПОСІВАХ ОЗИМИХ КУЛЬТУР ТА БАГАТОРІЧНИХ ТРАВ
   Маршрутними обстеженнями виявлено міграцію мишоподібних гризунів із місць резервації у посіви озимих зернових культур та озимого ріпаку . Цією осінню склалися оптимальні умови для розвитку та розмноження шкідників. У багаторічних травах обліковується 2-7, на неорних землях та пасовищах – 3-4 жилих колоній на 1 га. Характерною біологічною особливістю гризунів являється  харчування їх  рослинним кормом та висока плодовитість.
   За даними фітосанітарного моніторингу посівів озимих зернових колосових культур під урожай 2021 року виявлено заселення рослин цикадками, злаковими попелицями, злаковими мухами (шведські, опоміза пшенична). Тепла та сонячна погода сприятиме подальшому поширенню, живленню та шкідливості фітофагів. 
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області застерігає споживачів від купівлі небезпечної нехарчової продукції
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області є територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, яке відповідно до покладених на нього завдань, серед іншого, забезпечує реалізацію державної політики у сфері державного ринкового нагляду.  
На Київщині зареєстровано спалах африканської чуми свиней
   Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що відповідно до Звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та місті Києві від 19.10.2020 від 2 трупів свиней, що належали ТОВ «АСКОН – 2007» (вул. Горького, 102, с. Триліси, Фастівський район, Київська область) при молекулярно-генетичних дослідженнях виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.
Суд підтвердив обґрунтованість припису ГУ Держпродспоживслужби в Київській області щодо повернення споживачам надлишково нарахованих коштів за житлово-комунальні послуги на суму понад 267 тис. грн.
   Нагадуємо, що Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області (надалі Головне управління) на підставі звернень громадян у 2018 році був проведений позаплановий захід державного нагляду з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих тарифів Підприємства, що надає житлово-комунальні послуги мешканцям Київщини.  
   Протягом І півріччя 2020 року на пунктах карантину рослин при відділах митного оформлення Київської митниці Держмитслужби державними фітосанітарними інспекторами було проведено фітосанітарний контроль імпортних об'єктів регулювання у кількості...
До уваги споживачів та операторів ринку що здійснюють обіг харчових продуктів !
   Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує стосовно надходження інформаційного повідомлення Системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 27 серпня 2020 року № 2020.3457 щодо виявлення зараження пліснявою органічної суміші рослинного походження (спред) з Королівство Данія...
УВАГА, небезпечний обігрівач!!!!!
   Обігрівач – це незамінний електроприлад  в оселі в осінній і зимовий періоди. І особливо актуальні електроприлади в міжсезоння - коли центральне опалення ще не включено, а комфортний мікроклімат в приміщеннях підтримувати просто обов'язково.
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області анонсує проведення онлайн-семінар щодо захисту прав споживачів серед населення Київської області на платформі ZOOM
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області анонсує проведен ня онлайн-семінар щодо захисту прав споживачів серед населення Київської області на платформі ZOOM.  Запрошуємо до участі в семінарі усіх представників бізнесу та громадськості Київської області
ВИЯВЛЕНО КАРАНТИННІ ОРГАНІЗМИ
   04 вересня 2020  на пункті  при ВМО № 1  м/п " Київ-Західний"  (КАТП-13054, м.Київ, вул.Малинська, 20) виявлено у вантажах салату рукола кількістю 3,361 тонн із Італії було виявлено ентомологічний карантинний організм – Західний квітковий трипс - Frankliniella occidentalis Рerg (імаго 2 екземпляри в живому стані).  
Вітаємо з професійним святом!
   Щиро вітаємо спеціалістів сфери державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства з професійним святом – Днем працівників Державної санітарно-епідеміологічної служби!
Основні показники роботи управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області за 9 місяців 2020 року
   В цивільному обороті, заснованому на ринкових відносинах, захист прав споживачів займає особливе місце. Правові норми, посвячені захисту прав споживачів, є важливою правовою гарантією охорони їх інтересів.