<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Новини

Профілактичні заходи для недопущення поширення коронавірусної інфекції в Київській області
     В умовах карантину, оголошеного на території  України з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та на виконання п. 12 Протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року...
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області продовжує виконувати свої повноваження
     Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області продовжує працювати у штатному режимі та виконувати всі надані повноваження.      Водночас, у зв’язку з оголошенням на території України карантину та відповідно до постанов Кабінету Міністрів України...
ВИЯВЛЕНО КАРАНТИННІ ОРГАНІЗМИ
     На пункті  при м/п «Квітневе» ВМО № 1 (Квітневе) Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області виявлено ентомологічний карантинний організм – Західний квітковий трипс..
Дотримуйтесь фітосанітарних вимог!
   Протягом І кварталу 2020 року у пунктах пропуску на державному кордоні та на пунктах при відділах митного оформлення встановлені випадки порушення фітосанітарних вимог України, а саме: надходження немаркованого дерев'яного пакувального матеріалу...
Здійснено перерахунок послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на майже 800 тис. грн
     Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області був проведений захід державного нагляду з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін (тарифів) підприємства, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в Київській області.
15 березня – Всесвітній день захисту прав споживачів!
     15 березня 1961 року президент США Джон Ф. Кеннеді під час свого виступу у Конгресі сформував основні права споживача...
Привітання до 8 березня
     Дорогі жінки! У це чудове жіноче свято хочеться побажати Вам тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров'я. Нехай негаразди обходять стороною, а кожен день буде приводом для нової радості.      Бажаємо чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих усмішок і безліч таких чарівних днів, як сьогоднішнє весняне жіноче свято – 8 березня!  
Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі
  Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі на всій території країни.  
Увага! Зміни у європейському законодавстві, що стосуються експорту об'єктів регулювання
     З 14 грудня 2019 року відбулися зміни у європейському законодавстві, які стосуються експорту об'єктів регулювання, в тому числі і  садивного матеріалу до Європейського Союзу.
2020 рік - Міжнародний рік здоров'я рослин
     02-03 березня в міжнародному аеропорту "Київ" ім. Ігоря Сікорського (Жуляни) державними фітосанітарними інспекторами проведено презентацію в рамках Міжнародного року здоров'я рослин 2020 щодо ризиків переміщення рослин та пов'язаних з ними шкідливих організмів під час міжнародних подорожей та заохочення громадян до відповідального поводження з рослинами та рослинними продуктами імпортного походження.  
ВИЯВЛЕНО КАРАНТИННІ ОРГАНІЗМИ
20 лютого 2020 року у вантажі томатів виявлено ентомологічний карантинний організм
КОРОНАВІРУС: ПРОФІЛАКТИКА!!!
       В межах всеукраїнської кампанії з протидії проникнення коронавірусу на територію нашої держави, що проводиться за ініціативи Уряду з 27 лютого 2020 року в усіх шкільних та дошкільних закладах, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області, спільно з Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, розпочато проведення серії роз’яснювальних бесід з адміністраціями, педагогічними колективами та..  
СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКА ПЛОДОВА МУХА (CERATITIS CAPITATA WIED.)
     Свіжі овочі і фрукти завжди користуються попитом у споживачів. З надходженням імпортних об’єктів регулювання, існує  ризик занесення на територію України різноманітних шкідливих організмів, особливо – регульованих. Зокрема, такого карантинного шкідника як - середземноморська плодова муха.
Головним управління Держпродспоживслужби в Київській області зупинено розповсюдження дискримінаційної реклами
     Відповідно до наданих повноважень Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області здійснює державний контроль за дотриманням законодавства про рекламу у сфері захисту прав споживачів реклами на території Київської області.