<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Новини

   Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що на території області постійно проводяться протиепізоотичні заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин. Так, спеціалісти районних державних лікарень ветеринарної медицини на території області в 2020 році провели 158394 щеплення тварин проти сказу, в тому числі: собак – 88617 гол., котів – 68577 гол., великої рогатої худоби – 1043 гол., дрібної рогатої худоби – 69 гол., свиней – 44 гол., коней – 27, єнотовидних собак – 14 гол., інших диких – 3 гол.  
Інспектори Європейської Комісії з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE) провели аудит українських виробників рибної продукції, яка експортується до країн ЄС
   В період з 03 до 13 листопада 2020 року інспектори Європейської Комісії з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE) провели дистанційний (онлайн) аудит українських виробників рибної продукції, яка експортується до країн ЄС.
Інформація про проведені заходи в рамках контролю за виконанням вимог карантину вихідного дня
   З метою перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантину вихідного дня, в Київській області продовжується робота щодо контролю протиепідемічних заходів та додаткових обмежень. Зокрема працює 48 мобільних груп, у складі яких налічується 78 працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та представники поліції. Так за суботу та неділю (14-15.11.2020) перевірено 1451 суб'єкт...
З Днем працівників сільського господарства!
   Шановні працівники аграної сфери! Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем працівників сільського господарства!...
   На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 № 1100, працівниками структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та Головного управління Національної поліції в Київській області проводяться спільні рейдові перевірки дотримання вимог «карантину вихідного дня» та виконання протиепідемічних заходів, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19...
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області зобов’язало виконавця послуг повернути споживачам понад 1,5 млн.грн. необґрунтовано нарахованих коштів за послуги з вивезення побутових відходів
    У жовтні 2020 року відділом контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (далі – Головне управління) згідно звернення громадянина було проведено позаплановий захід державного контролю з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих тарифів комунального підприємства, що надає послуги з вивезення побутових відходів мешканцям Київщини.  
    Організацією Об'єднаних Націй 2020 рік оголошено Міжнародним роком здоров'я рослин . Рослини, як люди і тварини, теж хворіють. Вони можуть страждати від захворювань, спричинених вірусами, бактеріями, грибками, на них нападають шкідники, великі і малі, такі як комахи, кліщі, а також нематоди.
Виявлено небезпечний вентилятор
    Відділом ринкового нагляду управління захисту споживачів, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області під час перевірок характеристик продукції, було здійснено відбір зразків продукції (вентиляторів) для проведення їх експертизи (випробування) у випробувальній лабораторії, акредитованій на право проведення таких робіт Національним органом з акредитації.
     Інформація у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) щодо заходів контролю дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів  на території Київської області за період з 01-06 листопада 2020 року.
До уваги споживачів!
Головне Управління Держпродспоживслужби в Київській області, повідомляє про виявлену небезпечну продукцію.      
УВАГА органам місцевого самоврядування при проведені конкурсів на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів
    Звертаємо Вашу увагу, що при проведені конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів організатору – виконавчому органу сільської, селищної, міської ради, виконавчому органу місцевого самоврядування необхідно запросити представника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (далі-Головне управління) до участі у складі конкурсної комісії.  
До уваги експортерів! Роз’яснення щодо вимог ЄС до експорту деяких рослин та продуктів рослинного походження
   З 06 жовтня 2020 року набув чинності Регламент комісії (ЄС) 2020/1292 від 15 вересня 2020 року щодо заходів по запобіганню ввезення до Союзу Agrilus planipennis Fairmaire -  Ясеневої смарагдової златки , яким запроваджено деякі невідкладні заходи, пов'язані з експортом до ЄС певних видів рослин та продуктів рослинного походження.  
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області анонсує проведення онлайн-семінару
     Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області анонсує проведення онлайн-семінару щодо захисту прав споживачів серед населення Київської області на платформі ZOOM. Запрошуємо до участі в семінарі усіх представників бізнесу та громадськості Київської області.
Головним управлінням відповідно до доручення Кабінету Міністрів України здійснюється постійний моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».
    Так, за 9 місяців 2020 року фахівці відділу контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (надалі – Головне управління) провели 9 щомісячних зазначених моніторингів, а також проаналізували понад 40 тис. цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення. Щомісяця опрацьовується інформація від більш ніж 50 аптечних закладів зареєстрованих у Київської області.