<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Новини

Підприємство зобов’язане сплатити штраф понад 390 тис. грн. за порушення вимог державної дисципліни цін на лікарські засоби, які були придбані за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів
    У січні 2020 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області провели планову перевірку з питань дотримання вимог державної дисципліни цін суб’єкта господарювання, що здійснює оптову та роздрібну реалізацію лікарських засобів.  
РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВІДДІЛУ КОНТРОЛЮ ЗА РЕГУЛЬОВНИМИ ЦІНАМИ ЗА 1 КВАРТАЛ 2020 РОКУ
    Відділом контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області (далі – Відділ) у 1 кварталі 2020 року було здійснено 15 заходів державного контролю за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, з них 3 планових та 12 позапланових.  
Інструмент «Dnipro-M» несе загрозу для здоров’я
   Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області є територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, яке відповідно до покладених на нього завдань, серед іншого, забезпечує реалізацію державної політики у сфері державного ринкового нагляду.  
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області зобов’язало підприємство повернути споживачам послуг з вивезення побутових відходів понад 700 тис.грн
    Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області був проведений захід державного нагляду з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін (тарифів) підприємства, що надає послуги з вивезення побутових відходів в Київській області
Азіатський вусач (Anoplophora glabripennis (Motschulsky) – небезпечний карантинний шкідник
    Нині, розширення торговельних відносин України з багатьма країнами світу, істотно збільшує ризик завезення з деревиною та лісоматеріалами нових в Україні, шкідників лісу. Отже, небезпечних «мандрівників» слід знати в обличчя.  
       За умов аномально теплої погоди зимового періоду 2019-2020 р.р. перезимівля рослин озимих культур і шкідливих комах та збудників хвороб пройшла добре. За результами весняних контрольних обстежень, проведених спеціалістами управління фітосанітарної безпеки на визначення стану шкідників після зимівлі, заселення ними полів, садів, інших сільськогосподарських угідь, установлено, що загинуло 0-25% шкідливих комах.
УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!
     З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного призначення та засобів зв’язку.  
УВАГА!!! Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області ЗАСТЕРІГАЄ!!!!!!!
   У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків.  
Вільне місце виробництва як одна з умов експорту рослин, рослинних продуктів та інших об'єктів регулювання
     З початком вегетаційного періоду Держпродспоживслужба в Київській області нагадує суб'єктам господарювання, які планують експорт садивного та насіннєвого матеріалу, зернових, лісоматеріалів, що обов'язковою умовою ввезення зазначених об'єктів регулювання до певних країн є встановлення вільного місця виробництва від визначених видів шкідливих організмів. 
ЯК ОБРАТИ БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
     Сучасний світ неможливо уявити без Інтернету. У теперішній час Інтернет, це невід’ємна частина життя людини. Одним із найпопулярніших напрямків діяльності у мережі є Інтернет – торгівля.  
Остерігайтеся обману: ліків проти COVID-19 наразі не існує
     Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області доводить до відома жителів Київської області, що у ситуації, яка склалася у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 розповсюджувається інформація про лікарські засоби, які начебто мають лікувальні дії на коронавіруси, зокрема COVID-19 .
Щодо нормування витрат паливно-енергетичних ресурсів
     14 січня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 №1158 «Деякі питання нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів» (далі – Постанова), якою визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 №786 «Про порядок нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві».
Збудник небезпечної карантинної хвороби глободерозу - , золотиста картопляна нематода (Globodera rostochiensis)
     Основною рослиною-живителем золотистої картопляної нематоди є картопля. Також уражуються томати, баклажани, інші види та гібриди родини пасльонових ( Sоl аnасеае ). Картопляна цистоутворююча нематода - основний паразит картоплі в умовах...
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області зобов’язало приватне підприємство повернути споживачам понад 145 тисяч гривень за послуги з централізованого опалення мешканцям ЖК «Акварелі»
     Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області на підставі звернень громадян одного з будинків ЖК «Акварелі» у  лютому 2020 був проведений позаплановий захід державного нагляду з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих тарифів Підприємства, що надає послуги з централізованого опалення мешканцям ЖК «Акварелі» в м. Вишневе Київської області.