<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Новини

В Україні зареєстровано спалах вірусу грипу птиці!
    В Новоодеському районі Миколаївської області 04 грудня 2020 року зареєстровано спалаху вірусу грипу птиці типу А1 субтипу Н5.
До уваги споживачів та операторів ринку що здійснюють обіг харчових продуктів !
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про надходження інформаційних повідомлень системи RASFF: - від 03 грудня 2020 року № 2020.5206-fup 5 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (>0.4 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту з Індії...
    Відповідно до листа Посольства України в Республіці Корея від 27 листопада 2020 року Корейською асоціацією переробників кукурудзи (Korea Corn Processing Industry Association – KCPIA) звертається увага українських експортерів кукурудзи на введення у дію з 2022 року максимальних меж вмісту різних видів пестицидів у кукурудзі, яка імпортуватиметься до Республіки Корея.  
До уваги споживачів та операторів ринку що здійснюють обіг харчових продуктів !
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує стосовно надходження інформаційного повідомлення Системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 26 листопада 2020 року № 2020.5025-fup 3 щодо виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (0.094 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії...
Дитячий конкурс творчих робіт до дня Святого Миколая "Диво на Миколая!"
    День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на 19 грудня.   
Мешканцям Київщини повернуто понад 27 тис. грн. за послуги з централізованого опалення
     На підставі колективного звернення громадян смт. Гостомель у вересні        2020 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області (надалі – Головне управління) було проведено перевірку комунального підприємства Ірпінської міської ради, що надає послуги з централізованого опалення у смт. Гостомель Бучанського району Київської області.
Важлива інформація для імпортерів риби та рибопродуктів, що експортуються з Данії в Україну
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про скасування за зверненням Компетентного органу Королівства Данія дії форми ветеринарного (санітарного) сертифіката на рибу та рибопродукти, що експортуються в Україну, погодженої у 2004 році.
До уваги споживачів та операторів ринку що здійснюють обіг харчових продуктів !
   Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про надходження інформаційних повідомлень системи RASFF: - від 18 листопада 2020 року № 2020.5100 та від 19 листопада 2020 року № 2020.5100-fup 2 стосовно виявлення Salmonella enterica ser. enteridis (в 1 із 5 зразків/25 г) у замороженому м’ясі птиці...
23.11.2020 15:32 Пташиний грип!
Пташиний грип!
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що за повідомленнями Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (OIE) та Європейського Союзу (через систему нотифікації хвороб тварин – ADNS), останнім часом спостерігається напружена епізоотична ситуація щодо грипу птиці в Європі. Так, на територіях Федеративної Республіки Німеччини, Королівства Данії, Королівства Нідерланди, Королівства Швеції, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії зареєстровано нові випадки високопатогенного грипу птиці.  
Реалізація Проєкту ФАО: відбулось навчання щодо здійснення заходів, направлених на подолання проблем, пов’язаних із ризиками стійкості мікроорганізмів до антимікробних речовин
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області провело 20 листопада 2020 року дистанційний (онлайн) семінар на теми: «Опитування контактних осіб або спеціалістів ветеринарної медицини операторів ринку із розведення тварин та виробництва кормів (суб’єктів господарювання або фізичних осіб) з питань використання антибактеріальних препаратів та обізнаності в частині антимікробної резистентності. Відбір зразків для виділення ізолятів бактерій щодо протимікробної резистентності».
19.11.2020 16:20 ПРАВО НА МОВУ
ПРАВО НА МОВУ
    Законодавство України про мови складається з Конституції України, Декларації прав національностей, Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі – Закон 2704-VIII), законів України «Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин», «Про національні меншини», «Про ратифікацію Рамкової конвенції Ради Європи про захист національних меншин» та інших законів України, а також міжнародних договорів, що регулюють питання використання мов, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.
Отримати консультацію тепер можна у telegram
   Нагадуємо громадянам Київської області, що на базі  Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області функціонує «Консультативний центр з питань захисту споживачів в Київській області»
До уваги споживачів та операторів ринку що здійснюють обіг харчових продуктів!
   Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про надходження інформаційного повідомлення системи RASFF від 13 листопада 2020 року RASFF № 2020.4964-fup 1 стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів (0,37 мг/кг – ppm) з порціонних ложок, що експортувалися з Фінляндії (виробник: Fiskars Finland Oy Ab, Helsinki) до Королівства Данія..
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про створення Республікою Корея нового переліку максимальних допустимих меж пестицидів в продукції агропромислового комплексу та запровадження тимчасових перехідних періодів їх застосування.