<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Новини

До уваги споживачів та операторів ринку що здійснюють обіг харчових продуктів !
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує стосовно надходження інформаційного повідомлення Системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 28 грудня 2020 року № 2020.5944-fup 1 щодо виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (2.00 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Shyam Industries, Gujarat, Ahmedabad) через Нідерланди (імпортер: Dipasa Europe B.V., Enschede) до країн-членів ЄС та до Фінляндії, де було використане при виготовленні круглих хлібців (виробник: Lantmännen Cerealia Oy, Kotka) та експортовано до України (отримувач: ПрАТ «Лантманнен Акса», вул. Привокзальна, 3, м. Бориспіль, Київська область, 08304).  
31.12.2020 22:00 Дорогі друзі!
Дорогі друзі!
    Щиро і сердечно вітаємо зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового! Ці свята — особливі! Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя! Усі ми творимо нові надії та сподівання на щасливіше майбутнє!
Права споживача у разі придбання непродовольчих товарів, що перебували у використанні, через роздрібні комісійні торговельні підприємства.
    Закон України «Про захист прав споживачів» регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, встановлює права споживачів, а також визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.  
УВАГА !!! В Київській області зареєстрований новий випадок грипу птиці
   Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що в ході проведення епізоотичного розслідування в зв’язку з виявленням трупів птиці інфікованих вірусом грипу (тип А субтип Н5) на правому узбіччі автодороги на відстані близько 1 км від с. Леонівка Іванківського району, був відібраний біологічний матеріал від птиці (кури) домогосподарства смт Бородянка Бородянського району Київської області.  
Зверніть увагу, виявлено небезпечний чайник!
    Відділом ринкового нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області під час перевірок характеристик продукції, здійснюється відбір зразків продукції для проведення їх експертизи (випробування) у випробувальній лабораторії, акредитованій на право проведення таких робіт Національним органом з акредитації.  
УВАГА !!! В Київській області зареєстрований випадок грипу птиці
    Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що відповідно до Звіту про результати дослідження патологічного / біологічного матеріалу / об’єктів навколишнього середовища Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 24.12.2020 № 011147 м.п.м./20 від трупів птиці, які виявлені на правому узбіччі автодороги Леонівка–Коблиця на відстані близько 1 км від с. Леонівка Іванківського району Київської області, при молекулярно-генетичних дослідженнях виявлено РНК вірусу пташиного грипу (тип А субтип Н5).  
БЕЗПЕЧНЕ СВЯТО! - ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ ПІРОТЕХНІЧНИМИ ВИРОБАМИ?
    Піротехніка за задумом була створена, щоб дарувати людям задоволення. Феєрверки, салюти та інші піротехнічні вироби використовуються у нас здавна, щоб створити відчуття свята. А в невмілих і безвідповідальних руках навіть найбезпечніша річ може стати смертельно небезпечною" , т ож не зайвим буде нагадати, як правильно купувати та використовувати піротехнічні вироби.  
Порядок відключення від централізованого опалення та гарячого водопостачання
    Питання відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання житлових будинків регулюється Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі — Правила), затвердженими постановою КМУ від 21.07.2005 № 630 та Порядком відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води (далі — Порядок), затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 № 169.  
Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області зупинено розповсюдження реклами, що спонукала споживачів до вживання кальнів на території Київської області
   В рамках проведення державного контролю за дотриманням законодавства про рекламу у сфері захисту прав споживачів реклами на території Київської області, фахівцем Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області виявлено розповсюдження зовнішньої реклами на території Київської області з порушеннями вимог пункту третього частини першої статті 8 та частини п’ятої статті 8 Закону, а саме: було розміщено 2 реклами на фасаді закладу ресторанного господарства, які спонукали до вживання кальянів, а також в яких були відсутні відомості про дату початку і закінчення знижки цін на продукцію.  
Результати проведеного дитячого творчого конкурсу на тему: «Диво на Миколая!»
    Як зазвичай, традиційно Профспілкою співробітників Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області було проведено творчий дитячий конкурс присвячений дню Святого Миколая на тему: «Диво на Миколая!».  
УВАГА !!! В Київській області зареєстрований новий випадок африканської чуми свиней диких кабанів
   Згідно звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та місті Києві з матеріалу від диких кабанів, які впольовані на території мисливського господарства ТОВ «Оксамит Сервіс» (обход № 2) Кагарлицького району Київської області виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.
На Миколаївщині зареєстровано новий випадок грипу птиці!
    За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області 12 грудня 2020 року зареєстровано випадок грипу птахів типу А1 субтипу Н5 в особистому селянському господарстві с. Новоматвіївське, Новоодеського району Миколаївської області.  
ВИЯВЛЕНО КАРАНТИННІ ОРГАНІЗМИ
    6 грудня 2020 року на пункті при м/п «Бориспіль» Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області  виявлено у вантажі томатів кількістю 0,0041 тонн, які надійшли із Франції було виявлено ентомологічний карантинний організм – південноамериканська томатна міль - Tuta absoluta Meyr (личинка в живому стані).  
ОБЕРЕЖНО! В Україні зареєстровано новий випадок грипу птахів !
   За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області 04 грудня 2020 року зареєстровано випадок грипу птахів типу А1 субтипу Н5 в особистому селянському господарстві мешканця с. Кандибине, Новоодеського району Миколаївської області.     Наразі проводиться комплекс заходів щодо локалізації, ліквідації та недопущення поширення захворювання територією країни.