<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ! Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує стосовно регулювання цін на бензини автомобільні та дизельне пальне

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ! Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує стосовно регулювання цін на бензини автомобільні та дизельне пальне

Постановою КМУ від 14.05.2021 № 474 «Про внесення змін до постанов КМУ від 22.04.2020 №341 і від 09.12.2020 № 1236» запроваджено державне регулювання цін на бензини автомобільні та дизельне паливо шляхом встановлення максимальної торгівельної надбавки, що нараховується до середньої вартості 1 літра відповідного виду палива, яка визначається Міністерством економіки та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Міністерства щомісяця.

Наразі, відповідно до оприлюднених даних Мінекономіки, середня вартість 1 літра дизельного палива становить 35,63 грн, та 1 літра бензинів автомобільних -  31,19 грн.

Згідно постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 граничний рівень торговельної надбавки на пальне становить:

не більше 7,00 грн з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра дизельного палива;

не більше 6,50 грн з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра бензинів автомобільних.

Отже, ціна для реалізації палива через мережу АЗС не повинна перевищувати (з урахуванням граничних торговельних надбавок):

37,69 грн за 1 літр бензинів  А-92 та А-95

42,63 грн за 1 літр дизельного  палива

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області наголошує! Ціни на автомобільне пальне повинні бути економічно обґрунтованими.

 

Шановні споживачі автомобільного пального, якщо ви виявили неправомірне підвищення цін на пальне, надсилайте до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області звернення із зазначенням в ньому інформації про найменування (ТОВ, ФОП) та місцезнаходження суб’єкта господарювання з наданням копій чеків, тощо, на адресу 08133, Київська обл., Бучанський р-н, м. Вишневе, вул. Балукова, 22, електронна адреса: gu@dpssko.gov.ua.

 


 

всi новини ?