<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Новини

УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!
     З метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, робочі групи здійснюють комісійні моніторингові перевірки суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією продуктів харчування, лікарських засобів, предметів медичного призначення та засобів зв’язку.  
УВАГА!!! Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області ЗАСТЕРІГАЄ!!!!!!!
   У зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів, направлених на недопущення поширення інфекції, спричиненої COVID-19, та убезпечення від захворювання нею людей, було призупинено роботу агропродовольчих ринків.  
Вільне місце виробництва як одна з умов експорту рослин, рослинних продуктів та інших об'єктів регулювання
     З початком вегетаційного періоду Держпродспоживслужба в Київській області нагадує суб'єктам господарювання, які планують експорт садивного та насіннєвого матеріалу, зернових, лісоматеріалів, що обов'язковою умовою ввезення зазначених об'єктів регулювання до певних країн є встановлення вільного місця виробництва від визначених видів шкідливих організмів. 
ЯК ОБРАТИ БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
     Сучасний світ неможливо уявити без Інтернету. У теперішній час Інтернет, це невід’ємна частина життя людини. Одним із найпопулярніших напрямків діяльності у мережі є Інтернет – торгівля.  
Остерігайтеся обману: ліків проти COVID-19 наразі не існує
     Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області доводить до відома жителів Київської області, що у ситуації, яка склалася у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 розповсюджувається інформація про лікарські засоби, які начебто мають лікувальні дії на коронавіруси, зокрема COVID-19 .
Щодо нормування витрат паливно-енергетичних ресурсів
     14 січня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 №1158 «Деякі питання нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів» (далі – Постанова), якою визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 №786 «Про порядок нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві».
Збудник небезпечної карантинної хвороби глободерозу - , золотиста картопляна нематода (Globodera rostochiensis)
     Основною рослиною-живителем золотистої картопляної нематоди є картопля. Також уражуються томати, баклажани, інші види та гібриди родини пасльонових ( Sоl аnасеае ). Картопляна цистоутворююча нематода - основний паразит картоплі в умовах...
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області зобов’язало приватне підприємство повернути споживачам понад 145 тисяч гривень за послуги з централізованого опалення мешканцям ЖК «Акварелі»
     Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області на підставі звернень громадян одного з будинків ЖК «Акварелі» у  лютому 2020 був проведений позаплановий захід державного нагляду з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих тарифів Підприємства, що надає послуги з централізованого опалення мешканцям ЖК «Акварелі» в м. Вишневе Київської області.  
Профілактичні заходи для недопущення поширення коронавірусної інфекції в Київській області
     В умовах карантину, оголошеного на території  України з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та на виконання п. 12 Протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року...
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області продовжує виконувати свої повноваження
     Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області продовжує працювати у штатному режимі та виконувати всі надані повноваження.      Водночас, у зв’язку з оголошенням на території України карантину та відповідно до постанов Кабінету Міністрів України...
ВИЯВЛЕНО КАРАНТИННІ ОРГАНІЗМИ
     На пункті  при м/п «Квітневе» ВМО № 1 (Квітневе) Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області виявлено ентомологічний карантинний організм – Західний квітковий трипс..
Здійснено перерахунок послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на майже 800 тис. грн
     Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області був проведений захід державного нагляду з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін (тарифів) підприємства, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в Київській області.
15 березня – Всесвітній день захисту прав споживачів!
     15 березня 1961 року президент США Джон Ф. Кеннеді під час свого виступу у Конгресі сформував основні права споживача...
Привітання до 8 березня
     Дорогі жінки! У це чудове жіноче свято хочеться побажати Вам тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров'я. Нехай негаразди обходять стороною, а кожен день буде приводом для нової радості.      Бажаємо чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, запаморочливих успіхів у кар’єрі, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, щасливих усмішок і безліч таких чарівних днів, як сьогоднішнє весняне жіноче свято – 8 березня!