<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

Новини

Як споживачеві сплачувати за житлово-комунальні послуги під час воєнного стану
     До Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області почастішали звернення споживачів з питаннями щодо оплати житлово-комунальних послуг під час воєнного стану.
Моніторинг стану насіннєвих посівів
  За звітний період спеціалістами відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва проведено моніторинг стану насіннєвих посівів у суб’єктів господарювання Обухівського та Білоцерківського районів на площі 212га. 
Дотримання температурних режимів зберігання харчових продуктів – виклик сьогодення!
     Незважаючи на агресію російської федерації, постійні бомбардування критичної інфраструктури, загрозу життю та здоров’ю людей, а також мораторій на здійснення планових та позапланових заходів державного контролю, працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області здійснюють всі необхідні заходи щодо профілактики харчових отруєнь та забезпечують на території Київської області епідеміологічне та епізоотичне благополуччя.
     Сьогодні з упевненістю можна сказати, що кукурудза є однією з найпривабливіших сільськогосподарських культур, оскільки в ринкових умовах сьогодення аграрії зосереджені на продуктивності та рентабельності сільськогосподарських культур у своїх господарствах.  Але є і проблеми у вирощуванні кукурудзи, особливо у системі захисту від шкідників. З року в рік, все більше і більше дошкуляє агровиробникам західний кукурудзяний жук.
Правила зберігання пестицидів та агрохімікатів у складах.
     П і д ча с зберігання, реалізації та використання пестицидів та агрохімікатів необхідно дотримуватись таких пріоритетів, як збереження здоров‘я людини і охорони навколишнього середовища.
Щодо необхідності дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства України про рекламу
     Закон України «Про рекламу» (далі – Закон) - основний нормативно-правовий акт, що регулює рекламну діяльність. 
Пам’ятка для кожного: СКАЗ!
     Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області звертається до всіх власників тварин, але перш ніж читати далі цю статтю задайте собі наступні питання і, найголовніше, надайте на них відповіді:
Обстеження на відповідність Протоколам фітосанітарних вимог щодо експорту до КНР
З метою виконання вимог Протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту кукурудзи та сої з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки державними фітосанітарними інспекторами управління фітосанітарної безпеки та фітосанітарних заходів на кордоні Головного управління   Держпродспоживслужби в Київській області за зверненням суб'єктів господарювання обстежено
До уваги споживачів харчових продуктів!!!
     Через масовані обстріли критичної інфраструктури в Україні введено екстренні аварійні відключення електроенергії, в тому числі в Київській області.
Отруєння грибами на території Київської області
     За останній час на території Київської області (Бориспільський, Білоцерківський, Бучанський та Переяславський райони) почастішали випадки отруєння грибами. Всі постраждалі вживали різноманітні дикорослі гриби  в різних стравах (консервовані, засолені, смажені).  Страви готувались, як самостійно, так і були придбані на стихійних ринках.  
Обережно Ботулізм!
     В Київській області зафіксовано випадок отруєння з підозрою на ботулізм внаслідок вживання риби солоної (в’яленої) домашнього виготовлення.  
В Київській області ЗНЯТО карантин щодо сибірки тварин
     28 жовтня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді про  зняття карантину щодо сибірки тварин.  Таке рішення прийняте в результаті виконання в повному обсязі  Плану заходів, щодо локалізації та ліквідації вогнища сибірки та за відсутності протягом карантину загибелі тварин.
ВИЯВЛЕНЯ ПОРУШЕНЬ ВИМОГ ФІТОСАНІТАРНИХ ЗАХОДІВ ПРИ ВВЕЗЕННІ ОБ'ЄКТІВ РЕГУЛЮВАННЯ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ
     За період дії воєнного стану державними фітосанітарними інспекторами управління фітосанітарної безпеки та фітосанітарних заходів на кордоні Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області при проведенні фітосанітарних процедур до імпортних вантажів виявлено 102 випадки порушення вимог фітосанітарних заходів, а саме:  
Як отримати права на трактор?
     Потреба сільського господарства в кваліфікованих трактористах постійно зростає. І не дивно, адже Україна — аграрна держава, тому тенденція росту попиту є цілком обґрунтованою.