|
Новини
26.05.2023 16:00
В ході нерестової кампанії водних біоресурсів Київщини у 2023 році тимчасово призупинено роботу рибопереробного підприємства
З метою вжиття відповідних заходів реагування, спеціалістами Головного управління здійснено позаплановий захід державного контролю щодо потужностей рибопереробного підприємства, під час якого виявлено ряд порушень законодавства про харчові продукти, які становлять загрозу для здоров’я людини.
→
26.05.2023 15:01
НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ, ЩО СТАЛАСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
![]()
21 травня 2023 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області надійшов лист від Державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» стосовно виникнення надзвичайної ситуації на території полігону № 5 ПрАТ «Київспецтранс» під час виконання робіт по підключенню нової КНС до електромережі, відбулось займання підстанції очисних споруд ROCHEM внаслідок чого, обладнання вийшло з ладу та відбувся витік фільтрату з колодязів за межі полігону в безіменний струмок в урочище Марусин яр з подальшим проникненням забруднених вод в р. Сіверка.
→
26.05.2023 15:00
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області продовжує тримати на контролі харчування дітей в закладах освіти
![]()
Заходи проводяться щодо впровадження норм в рамках реформи шкільного харчування згідно вимог постанови Кабінету Міністерств України «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 № 305 .
→
![]()
Діяльність, пов’язана з пестицидами та агрохімікатами, регламентована відповідними законодавчими актами: Законом України «Про пестициди та агрохімікати», Законом України «Про захист рослин», Державними санітарними правилами «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України від 03.08.1998 №1 (ДСанПін 8.8.1.2.001-98), Державними санітарними правилами авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.12.1996 №382.
→
26.05.2023 14:18
Іпомея ямчаста (Ipomoea lacunosa L.) – карантинний бур’ян!
![]()
Іпомею із яскравими квітками вирощують у нашій країні як декоративну квіткову культуру. Виявляється, є серед іпомей і карантинні, яких немає в Україні, а у разі потрапляння на наші городи й поля вони можуть завдати суттєвих збитків.
→
25.05.2023 17:43
Тютюнова білокрилка (Bemisia tabaci Gen.) , це небезпечний шкідник, відсутній на території України
В багатьох країнах світу , Тютюнова білокрилка (Bemisia tabaci Gen.), є небезпечним ентомологічним карантинним організмом, якій шкодить богатьом культурам, як відкритого так і закритого ґрунту.
→
![]()
З нагоди Міжнародного дня здоров’я рослин спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області 11-12 травня 2023 року організовано та проведено низку заходів.
→
24.05.2023 17:45
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ АНОНСУЄ ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-СЕМІНАРУ
![]()
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області анонсує проведення онлайн-семінару щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення Київської області на платформі ZOOM. Запрошуємо до участі в семінарі усіх представників бізнесу та громадськості Київської області.
→
![]()
Кожна країна повинна захищати свою територію та встановлювати свої фітосанітарні вимоги .Фітосанітарні вимоги Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), Європейського союзу (ЄС), Китайської Народної Республіки (КНР), Турецької Республіки щодо експорту плодоовочевої продукції, зернових, зернобобових та олійних культур, а також лісопродукції.
→
24.05.2023 16:18
Полезахисні лісонасадження в небезпеці!
![]()
За офіційною версією, ясенева смарагдова вузькотіла златка (ЯСВЗ) відсутня в Україні та нашому регіоні. Водночас історія знає чимало прикладів, коли організм включався до переліку вже після того, як він проник на нову територію і завдав відчутної шкоди. Ясенева смарагдова вузькотіла златка – вкрай небезпечний шкідник ясена, горіху , тополі, осики, клена, берези, вільхи, дуба, граба, липи, ліщини та деяких інших листяних порід дерев. На відміну від більшості інших стовбурових шкідників ЯСВЗ здатна нападати на абсолютно здорові дерева. Пошкоджені шкідником дерева зазвичай усихають протягом двох-трьох років. В минулому році було знайдено шкідника в Луганській області.
→
24.05.2023 09:35
Соснова стовбурова нематода
В Україні, як і в багатьох країнах світу, деревина є основним матеріальним ресурсом лісу, який використовує людина. Сьогодні без неї не можуть обійтися багато галузей промисловості. Значною мірою використовується деревина хвойних порід. Вона займає важливе місце в міжнародній торгівлі. При міжнародному товарообміні збільшується ризик поширення небезпечних шкідників деревини з лісопродукцією і деревною пакувальною тарою. Одним з найбільш небезпечних шкідників хвойних є соснова стовбурова нематода Bursaphelenchus xylophilus, що вражає різні породи хвойних дерев, широко поширених у світі.
→
18.05.2023 17:13
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області сьогодні, 18 травня, разом з усією Україною відзначає День вишиванки.
Вітаємо з щирим і красивим святом – Днем Вишиванки!
Згадаймо про нашу милу Україну, своїх прадідів і традиції.
Історія Батьківщини – це наше майбутнє.
Будемо любити його і захищати!
→
16.05.2023 17:44
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє щодо набрання чинності змін до антитютюнового законодавства
![]()
Метою Закону України «Про заходи щодо попередження зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» (далі – Закон) є визначення основних принципів та напрямів державної політики щодо попередження куріння тютюнових виробів, зниження рівня їх вживання серед населення, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров'я населення від шкоди, що завдається їхньому здоров'ю внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених курінням тютюнових виробів чи іншим способом їх вживання.
→
12.05.2023 16:02
Профілактика гострих кишкових інфекцій
У літній період частішають випадки захворювань на гострі кишкові інфекції та виникнення харчових отруєнь. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє розповсюдженню збудників, які викликають захворювання на найпоширеніші кишкові інфекції – дизентерію, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, ротавірусну і ентеровірусні інфекції.
→
|
|