<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                   

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області проведено зустріч з представниками бізнесу та громадськості в м. Переяслав-Хмельницький та м. Яготин Київської області
На виконання плану заходів Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області за підтримкою органів місцевого самоврядування у містах Переяслав-Хмельницький та Яготин Київської області  05 та 13 вересня поточного року проведено зустрічі з представниками бізнесу та громадськості. В ході зустрічі висвітлювалися основні принципи проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо безпечності харчових продуктів, захисту прав споживачів та дотриманні санітарного законодавства.  
Безпечність іграшок
Діти це наше майбутнє. Важливу роль для їх розвитку під час зростання відіграють різноманітні іграшки. Іграшка – це своєрідна книга, читаючи яку дитина дізнається про життя. Однак, розмаїття дитячих іграшок, представлених сьогодні у торговій мережі, не тільки радує маленьких споживачів, але і приємно дивує їхніх батьків, які намагаються дати своєму малюку все найкраще. З метою обмеження надання на ринку України небезпечних іграшок, постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018  № 151, затверджений Технічний регламент безпечності іграшок (далі – Технічний регламент), розроблений на основі Директиви 2009/48/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 18.06.2009  про безпеку іграшок.  
Увага! Розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні» у період вересень-жовтень 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин. Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.  
До уваги суб'єктів ЗЕД та всіх зацікавлених осіб!
Доводимо до Вашого відома, що 04 вересня 2018 року набрала чинності Постанова КМУ від 29 серпня 2018р. № 676, якою змінено розцінки за платні послуги, які надаються головними управліннями Держпродспоживслужби в областях та м. Києві і бюджетними установами, що належать до сфери управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, з питань карантину рослин.